Blog Growhousepoland
Piękne meble do szklarni ogrodowych

Dzisiaj skupimy się na wyposażeniu szklarni w innym celu niż uprawa roślin. Często wpominałem, że w szklarni można także wygodnie usiąść i po prostu poczytać książkę, chłonąc atmosferę. Ale na czym będziemy siedzieć? Zapraszam do lektury.

Zobacz więcej


Ekologiczne i praktyczne rozwiązania

Chcąc zachęcić Was do oszczędzania energii i środowiska, przedstawimy dwa produkty, które świetnie pomogą w dbaniu i naturalnym nawożeniu oraz nawadnianiu naszej szklarni. Materiały z których są zbudowane, są całkowicie ekologiczne i nieszkodliwe dla środowiska naturalnego.

Zobacz więcej


W co wyposażymy naszą szklarnię?

Naszą szklarnię możemy urządzić wewnątrz na dowolny sposób. Jeśli jednak decydujemy się na prowadzenie własnej uprawy warzyw, ziół czy kwiatów, warto zastanowić się nad dodatkami, które ułatwią nam pracę. Zapraszamy do lektury.

Zobacz więcej


Zioła w szklarni przyściennej

Pięknie pachną, nadając piękny aromat nie tylko potrawom, które zostaną przez nie przyprawione, ale i w ogóle, urozmaicając otaczającą przestrzeń swoim wyglądem i zapachem. Doradzimy dziś jakie zioła uprawiać w swojej szklarni.

Zobacz więcej


Praktyczne i wytrzymałe szklarnie bez fundamentów

Nie każdy z nas szuka do swojego ogrodu szklarni, która ma wyglądać reprezentacyjnie i bardziej zdobić nasz ogród, niż być miejscem pracy. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, w którym przyjrzymy się cieplarniom produkcji rosyjskiej, które łączą w sobie wyjątkową wytrzymałość i wysoką użyteczność.

Zobacz więcej


Szklarnie drewniane z czerwonego cedru

Aby czuć się swobodnie i komfortowo podczas uprawiania swoich ulubionych warzyw i owoców, szukamy produktu który spełni wszystkie nasze oczekiwania wizualne i funkcjonalne. Dlatego coraz częściej w ogrodach spotykamy się z naturalnymi rozwiązaniami, czyli konstrukcjami drewna.

Zobacz więcej


Szklarnia ogrodowa - kilka ważnych pytań

Decydując się na szklarnię ogrodową często zadajemy sobie mnóstwo pytań, czy jest ona nam potrzebna, czy zabierze dużo miejsca w ogrodzie, czy będzie stabilna, ile wyniesie nas inwestycja itp. Dlatego właśnie spróbujemy odpowiedzieć na kilka ważnych pytań które tak często nurtują naszych klientów.

Zobacz więcej


Aranżacje szklarni w ogrodzie

W dzisiejszym artykule zaproponujemy różne ciekawe aranżacje szklarni. Dzięki temu podczas gdy będziemy użądzać własny zielony zakątek, będziemy mogli się zainspirować proponowanymi wystrojami i zastosowaniami szklarni.

Zobacz więcej


Uprawa sałaty w szklarni ogrodowej

Uprawianie warzyw pod osłonami to najprostszy i najlepszy sposób by zapewnić sobie świeże produkty, które są w pełni ekologiczne i zdrowe, ponieważ doglądane są przez nas samych. Jeśli pragniesz zapewnić sobie naturalne warzywa i owoce bez chemii i nawozów wystarczy zainwestować w szklarnię ogrodową.

Zobacz więcej


Uprawa drzewek cytrusowych

Uprawa cytrusów w domu zbiegiem lat stała się coraz bardziej atrakcyjna. Wystarczy zapewnić im kilka podstawowych warunków aby świetnie się prezentowały i obficie owocowały w donicach, które trzymamy w szklarni. Czas na garść wiedzy, jak należy odpowiednio się z nimi obchodzić.

Zobacz więcej


Uprawa rozsady w szklarni ogrodowej

Prezentujemy praktyczne porady dla początkujących ogrodników, które pomogą nam na początku naszej przygody z własną uprawą i omówimy rodzaje szklarni, jakie możemy spotkać na rynku. Zapraszamy!

Zobacz więcej


Tarasy drewniane kompozytowe

Nadal zostajemy w drewnianej tematyce, dzisiaj jednak przybliżymy temat sztucznego drewna kompozytowego, którego można użyć w budowie tarasu, lub podłogi w naszej szklarni drewnianej. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem!

Zobacz więcej


Drewniane altany ogrodowe

Przy drewnianej szklarni świetnie zaprezentuje się każda altana, jednak idelną symbiozę uzyska konstrukcja wykonana także z drewna. Przybliżymy dzisiaj tematowi altan ogrodowych, z jakiego drewna są wykonywane, jak o nie dbać i w jaki sposób możemy ją zaaranżować w ogrodzie.

Zobacz więcej


Szklarnia ogrodowa z jacuzzi

Szklarnia ogrodowa to miejsce nie tylko na uprawę roślin, miejsce to ma mnóstwo innych zastosowań. Dzisiaj przedstawimy pomysł na swoje własne SPA, zakryte szklarnią drewnianą. Przyjrzymy się w tym celu minibasenom ogrodowym, wyjaśnimy jak działają i jakie korzyści płyną z ich użytkowania.

Zobacz więcej


Szklarnie ogrodowe angielskie

Przyjrzyjmy się dzisiaj szklarniom angielskim, w jaki sposób możemy je skonfigurować, jakie są wady i zalety poszczególnego wypełnienia szklarni. Zaproponujemy także sposób na własną uprawę pomidorów.

Zobacz więcej


Uprawa zieleni w szklarni drewnianej

W ostatnich latach królowymi ogrodów przydomowych stały się szklarnie ogrodowe, ręcznie wykonane z cedru czerwonego przez angielskich stolarzy, którzy wkładają w nie całe swoje serce i trud, abyśmy mogli cieszyć się pięknym wyglądem i funkcjonalnością szklarni. Przyjrzyjmy się co możemy sadzić w naszych szklarniach.

Zobacz więcej


Szklarnie - Najwyższa jakość

Umiejętności, które nabywamy przez całe życie, by potem przekazać je następnemu pokoleniu powoli stają się coraz mniej ważne. Jednak gdyby nie te umiejętności, nie byłoby jednych z najpiękniejszych szklarni drewnianych na świecie, które mamy zaszczyt sprzedawać.

Zobacz więcej


Duża szklarnia drewniana

Ogrodnicy, jak ich gusta są bardzo różnorodni. Jedni preferują małe szklarenki, inni postawią na środku ogrodu średnią szklarnię z metrażem 7 m2, ale są także ogrodnicy z bardzo dużymi ogrodami i ogromnymi szklarniami. Dzisiaj kilka słów o szklarni cedrowej Large.

Zobacz więcej


Szklarnie cedrowe

Ogród kojarzy się nam z zielenią, pięknymi kolorami liści, kwiatów, soczystymi, pachnącymi owocami i czym jeszcze? Zapraszamy do lektury.

Zobacz więcej


O szklarniach cedrowych słów kilka cz.1

Kilka słów o szklarniach ogrodowych wykonanych z drewna cedrowego. Dlaczego  drewno cedrowe? Dlaczego szklarnie drewniane a nie metalowe, aluminiowe, z poliwęglanu? W dalszej części artykułu postaramy się odpowiedzieć na zadane pytania. Zapraszamy do lektury!

Zobacz więcej


GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl