Blog GROWHOUSEPOLAND
Szklarnie ogrodowe z drewna cedrowego

Co daje nam duża, przestronna szklarnia ogrodowa? Z pewnością wygodę i funkcjonalność oraz możliwość uprawiania w niej mnóstwa roślin. Trzeba jednak pamiętać o kilku zasadach. Samo to, że kupimy profesjonalną szklarnię ogrodową nie daje pewności i gwarancji udanych plonów. Po pierwsze szklarnia ogrodowa powinna zajmować miejsce w ogrodzie z dala od dużych drzew, powinno to być także miejsce nasłonecznione i dające możliwość osłonięcia się przed wiatrem. Szklarnie ogrodowe cedrowe to solidne konstrukcje. Każdą szklarnię ogrodową możemy wyposażyć w stoły i półki, które dodatkowo powiększają nam powierzchnie pod uprawy czy hodowle ulubionych roślin. Dodatkowym udogodnieniem w dobrze zaprojektowanej szklarni ogrodowej jest możliwość jej zacienienia. W hodowli roślin pod osłoną, czyli w szklarni to bardzo ważne. Cieniując rośliny w upalne dni zabezpieczamy je przed poparzeniem. Dodatkowo każda profesjonalna szklarnia ogrodowa musi mieć funkcje wietrzenia. Daje nam to możliwość kontrolowania temperatury wewnątrz szklarni. O szklarnie ogrodowe a także o to co w nich uprawiamy należy także odpowiednio dbać . O tym w następnym artykule.

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl