Growhousepoland - szklarnie ogrodowe, o nas

Prostota jest kluczem do doskonałości. Chcemy aby wszystko było nieskomplikowane, zarówno wybór szklarni, jej zakup oraz dobór dodatków. Czytając o naszych szklarniach nie będą Państwo zalewani masą zbędnych informacji, oraz skomplikowanymi specyfikacjami. Więc znalezienie szklarni, która będzie pasowała do Państwa preferencji jest cóż...proste.

Poniżej przestawimy szklarnie ogrodowe, które mamy w swojej ofercie, serdecznie zapraszamy do lektury.

Drewniane szklarnie ogrodowe

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe. Naturalne soki tego drewna czynią go w pełni odpornym na gnicie. Po pewnym czasie Czerwony Cedr patynieje i zmienia swoją barwę na piękny srebrno-szary kolor, ale jeśli chcą Państwo zachować jego naturalny kolor, trzeba będzie o niego zadbać. W naszej firmie podchodzimy bardzo odpowiedzialnie do czerpania surowców z lasów, które są bardzo ważne dla naszego środowiska. Posiadamy wszystkie potrzebne certyfikaty jak FSC, CSA oraz PEFC. To gwarantuje, że cały Czerwony Cedr użyty do produkcji naszych szklarni, został pozyskany w zrównoważony, odpowiedzialny oraz odnawialny sposób i zaspokaja teraźniejsze potrzeby, bez umniejszania szans przyszłych pokoleń do zaspokajania własnych potrzeb.

Szklarnie ogrodowe belgijskie

Jest to propozycja dla klienta, który szuka konstrukcji bardzo wysokiej jakości. Szklarnie ogrodowe wykonane są z zamkniętych profili aluminiowych, które gwarantują, że szklarnia będzie stabilna i w pełni bezpieczna. Szklarnie belgijskie nadają się nie tylko na miejsce, w którym będziemy mogli uprawiać różne rośliny, z powodzeniem możemy stworzyć piękną, stylową oranżerię i zaaranżować ją w środku wygodnymi meblami, zasłonami i kolorowymi donicami z kwiatami. 

Szklarnie bez fundamentów

Są to produkty, które proponujemy przede wszystkim ogrodnikom, którzy szukają szklarni funkcjonalnej i wygodnej w użytkowaniu. Szklarnie ogrodowe bez fundamentów składają się z mocnej, stalowej konstrukcji, która jest dodatkowo ocynkowana, dzięki czemu po czasie nie rdzewieje. Do wypełnienia szklarni używamy grubego na cztery milimetry poliwęglanu, jest to sprawdzone i bardzo lubiane rozwiązanie przez ogrodników. Szklarnie jak sama nazwa wskazuje nie potrzebują fundamentu, wystarczy je wkopać do ziemi. 

Szklarnie ogrodowe Duńskie, Angielskie

Szklarnie ogrodowe z tych serii są idealne dla ogrodników - amatorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym hobby. W przypadku modeli Duńskich i Angielskich, cena równa się jakości ich wykonania. Konstrukcje wykonane są z profili aluminiowych, poprawnie złożona szklarnia tego rodzaju będzie nam służyć przez długie lata. 

Szklarnie ogrodowe Euro

Produkowane w Belgii, wybierane są przez klientów, którzy chcą w ogrodzie mieć konstrukcję bardzo wysokiej jakości, która będzie znacznie upiększać ich ogród. Szklarnie ogrodowe Euro wykonane są z aluminium i mogą zostać pomalowane na różne kolory z palety barw RAL, dzięki czemu można je w łatwy sposób dopasować do otoczenia, czy elewacji budynku. Szklarnia Euro bardzo dobrze sprawi się jako nasze małe centrum ogrodnicze, w którym uprawiać będziemy różne warzywa czy rośliny ozdobne, możemy jej także z powodzeniem używać jako zielonego zakątka, który zaaranżujemy meblami i będziemy tam po prostu spędzać czas na biernym odpoczynku w piękną pogodę.

Szklarnie ogrodowe polskie

Szklarnie produkowane w Polsce, są wykonane z mocnej, stalowej konstrukcji, która dodatkowo jest ocynkowana, aby nie rdzewiała i służyła jak najdłużej swojemu właścicielowi. Modele tej serii są dedykowane dla ogrodników, których nie interesuje design, lecz wysoka funkcjonalność i najwyższa jakość. Do szklarni polskich proponujemy usługę montażową, ze względu na wysoką trudność w złożeniu szklarni. Profesjonalna ekipa jeździ po całej Polsce i zajmuje się montowaniem tych właśnie szklarni. Taka usługa kosztuje 35% wartości zamówionej szklarni ogrodowej.

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl