Blog GROWHOUSEPOLAND
Szklarnie ogrodowe prezentowane przez BBC

Do budowy tych szklarni ogrodowych używany jest wyłącznie Cedr Kanadyjski, który z czasem przybiera piękną, srebrnoszarą barwę. Aby podkreślić ten kolor patyny w naszych szklarniach stosowane są okucia wykonane w całości z mosiądzu oraz stali nierdzewnej. Temperatura wewnątrz szklarni regulowana jest systemem wentylacji kalenicowej, która instalowana jest na całej długości szklarni. Całość konstrukcji cedrowej szklarni wykonywana jest z drewna cedrowego posiadającego certyfikat PEFC. Angielscy stolarze to specjaliści, którzy przy budowaniu tych szklarni używają tradycyjnych metod na tzw. gniazda i czopy. Wszystkie te zalety mają niepodważalny wpływ na jakość i niezawodność szklarni cedrowych, które jako jedyne szklarnie zostały zatwierdzone przez Angielskie Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze i tym samym są polecane w programach telewizyjnych stacji BBC. Cedrowe szklarnie ogrodowe to niepowtarzalne, piękne budowle w ogrodzie polecane przez fachowców o światowej renomie. Sprowadzane są na indywidualne zamówienie klienta. Zapraszamy do współpracy.

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl