Blog GROWHOUSEPOLAND
Szklarnia cedrowa a kominek ceramiczny. Dobrany duet?

Szklarnie ogrodowe wymagają od ich użytkowników posiadania pewnych narzędzi, udogodnień z branży amatora ogrodnika aby ich eksploatacja była łatwiejsza i przyjemniejsza. Jak się mają do tego zagadnienia hiszpańskie kominki? Otóż można tutaj zastosować pewien trik gdyż kominki z wypalanej gliny będą idealnie pasowały do charakteru fragmentu ogrodu gdzie postawiona jest szklarnia ogrodowa ponieważ tak jak ona wykonane są z materiału naturalnego i bardzo neutralnego w odbiorze. Pod koniec dnia możemy w takim kominku rozpalić ogień, wprowadzamy dobrą energię, niektóre kominki są wyposażone w ruszt do grillowania, już jest miło… Możemy także taki kominek ceramiczny potraktować trochę bardziej użytkowo paląc w nim resztki pędów czy gałęzi. To zastosowanie pozwala dobrze i efektywnie wykorzystać element w ogrodzie jakim jest kominek hiszpański i dopełnić w całości kompozycji ogrodowej gdzie motywem przewodnim jest piękna szklarnia cedrowa oraz radość z jej korzystania.
Zainteresowały Cię kominki ceramiczne? Zapraszamy do naszego sklepu online!

Sklep Online

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl