Blog GROWHOUSEPOLAND
Duża szklarnia drewniana

Large po angielsku oznacza duży, ogromny. W przypadku omawianej szklarni jest to określenie jak najbardziej trafne. 
Pewna angielska firma, która zajmuje się także produkcją naszych szklarni drewnianych Growhouse, wyprodukowała szklarnię ogrodową z możliwością rozbudowy do naprawdę ogromnych rozmiarów. Każdy moduł wspomnianej szklarni ma szerokość 58cm, można go zestawić w imponującą szklarnie ogrodową o nazwie Large. Standardowe wymiary tej szklarni to szerokość 3512mm oraz długość 4604mm. Wysokość szklarni do górnej kalenicy 3445mm daje poczucie komfortu oraz dobrej przestrzeni w pomieszczeniu bądź co bądź służącym do uprawy roślin. Szklarnia drewniana Large to budowla oferująca wiele możliwości w jej zaprojektowaniu i skonfigurowaniu tak aby wpasowała się w oczekiwania jej właściciela. Jest to także propozycja dla ogrodnika już bardziej doświadczonego, który ma ściśle określone wymagania do tego typu użytkowych ale i pięknych budowli w ogrodzie lub obiekcie ogólnie dostępnym np. centrum ogrodniczym.

Bardzo duża szklarnia to bardzo dużo możliwości zagospodarowania terenu wewnątrz jak i na zewnątrz szklarni. 
Szklarnia u spodu nie musi być drewniana, może posiadać stylową ściankę fundamentową wykonaną z cegieł, jest to bardzo popularny wybór w Anglii. 
Co do jej wnętrza - istnieje możliwość wybudowania przegrody w środku szklarni, co pozwoli nam na uprawianie kompletnie różnych upraw! Wiadomo - ilość możliwości uprawy rośnie wprost proporcjonalnie do rozmiarów szklarni, prościej mówiąc, im większa szklarnia tym więcej możemy sobie pozwolić. Jeśli lubimy spędzać czas wśród roślin, powinniśmy zachować troszkę miejsca w środku na krzesła i mały stoliczek. Krótka przerwa na herbatę i podziwianie naszych ogrodniczych dokonań właśnie stała się możliwa!

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl