Blog GROWHOUSEPOLAND
O szklarniach cedrowych słów kilka cz.1

Kilka słów o szklarniach ogrodowych wykonanych z drewna cedrowego. Dlaczego  drewno cedrowe? Dlaczego szklarnie drewniane a nie metalowe, aluminiowe, z poliwęglanu? W dalszej części artykułu postaramy się odpowiedzieć na zadane pytania. Zapraszamy do lektury!

Szklarnie ogrodowe
wykonane z drewna cedrowego to klasa sama w sobie.

Każda szklarnia ogrodowa, która została zaprojektowana i wykonana od A do Z właśnie z drewna cedrowego to rękodzieło a nie produkcja masowa.

Te szklarnie ogrodowe są inne niż przysłowiowe „marketowe” produkty. Są funkcjonalnie zaprojektowane, technicznie zbudowane tak aby każdy mógł je złożyć bez najmniejszego problemu, są ozdobą każdego ogrodu i w końcu są szklarniami niezniszczalnymi dzięki właściwościom drewna cedrowego.

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl