Blog GROWHOUSEPOLAND
Szklarnie ogrodowe

Szklarnie ogrodowe wykonane z drewna cedrowego są piękne i raczej nie kojarzą się tylko z pracami ogrodniczymi. Dlaczego? No cóż, są tak wykonane, że z powodzeniem mogą służyć jako letni pokój lub letnia oranżeria. Miejsce odpoczynku i relaksu po ciężkim upalnym dniu lub w czasie niewielkiego ochłodzenia w sierpniowe wieczory. Szklarnie ogrodowe tak jak wspomnieliśmy wcześniej doskonale komponują się w ogrodzie ale nie tylko z nim. Dlatego, że są wykonane z drewna cedrowego, są naturalne i pasujące prawie do wszystkiego w co ich wnętrz przewidzimy. Bujak, fotel, urocza ławeczka w otoczeniu pięknych kwiatów, ich zapachów i kolorów dadzą ukojenie każdemu miłośnikowi obcowania z przyrodą. Piękna szklarnia ogrodowa, piękny w niej mebel, cudowne rośliny… uroczy zakątek w ogrodzie. Czy można chcieć więcej? Dobrze zaprojektowana i zagospodarowana przestrzeń w szklarni ogrodowej to gwarancja udanego w niej wypoczynku, tego biernego i aktywnego. Zapraszamy do sklepu on-line, gdzie prezentujemy meble ogrodowe pasujące do szklarni cedrowych.

Sklep online

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl