Blog GROWHOUSEPOLAND
Szklarnie drewniane - akcesoria

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, że wybór wymiarów konstrukcji jest jedynie początkiem drogi. Domyślnie wysyłamy jedynie konstrukcję szklarni i szkło, dobór akcesoriów zostawiając naszym klientom, gdyż każdy konfiguruje swoją szklarnię drewnianą wedle własnego pomysłu. Oto przedstawiamy akcesoria, które posiadamy w swojej ofercie:

Ławy i półki drewniane

Dla wielu naszych klientów są to podstawowe akcesoria, na których mogą prowadzić swoje uprawy, stawiać pojemniki czy doniczki, z sadzonkami, nasionkami czy roślinami. Dodatki te są zaprojektowane w taki sposób, aby korzystanie z nich było łatwe i przyjemne, dla przykładu ława znajduje się na wysokości pasa ogrodnika, umilając mu pracę. Oczywiście każda ława i półka jest indywidualnie dopasowana do wielkości szklarni cedrowej. 

Odpowietrzniki

Zapewniają odpowiednią wentylację w dolnych partiach szklarni drewnianej, oferując idealne warunki dla naszych roślin. Wentylacja jest bardzo prosta w zamontowaniu i jeszcze prostsza w użytkowaniu. 

Automatyczna wentylacja


Bardzo prosty mechanizm umożliwia automatyczne otwieranie okien pod wpływem temperatury. Jak działa? Cylinder jest wypełniony woskiem, który rozszerza się lub kurczy i otwiera okno dachowe, nie potrzebując do tego prącu lub naszych rąk. Bardzo wygodny dodatek, uchroni nasze rośliny przez upałem.

Fundament

Dla wielu klientów jest to podstawowy i najważniejszy dodatek. Wykonany z aluminium fundament znacznie ułatwia nam montaż oferując stabilne podłoże, jedyne co musimy zrobić to wyrównać teren pod szklarnie, położyć fundament i voilà! Zostaje tylko przytwierdzenie spodu szklarni kotwami i konstrukcja jest już praktycznie nie do ruszenia. 
 
Deszczownia

Coś dla fanów ekologii, po co zużywać wodę z domu, skoro można podlewać deszczówką? Przy odrobinie cierpliwości połączonej z deszczowym dniem, mamy pełny, 100-litrowy zbiornik wody. 

System nawadniający

Bardzo wygodny dodatek do naszej szklarni cedrowej, który może być regulowany ręcznie i dostarcza naszej uprawie to co najlepsze - wodę i nawóz. 

Rolety, zacieniacze

Oferujemy wykonane z zielonego, bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego rolety, indywidualnie dopasowane pod każdą szklarnię. Rolety pomagają nam najbardziej w letnie miesiące, kiedy nasłonecznienie jest największe i zapewniają cień naszej uprawie, delikatnie redukując także temperaturę wewnątrz szklarni. 

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl