Blog GROWHOUSEPOLAND
Proszę Państwa oto szklarnia Big Portyk. Ogrodowy Pałac z Anglii.

Ten drewniany pałac ogrodowy to przepiękna, duża szklarnia ogrodowa. Szklarnia zaprojektowana i zbudowana specjalnie dla osób szczególnie wymagających. Daje ona ogromne możliwości w zaprojektowaniu jej w ogrodzie o wysublimowanym, niespotykanym guście i smaku. Swym wyglądem dominuje w otoczeniu innej małej, ogrodowej architektury. Narzuca styl i klimat ogrodu, pasuje do obiektów rezydencjonalnych, zaprojektowanych z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół. Szklarnia ogrodowa Big Portyk to propozycja dla ludzi szukających produktów niespotykanych i naprawdę wyszukanych na naszym rynku. To wyzwanie dla architekta krajobrazu. Szklarnia Big Portyk ma swą wartość i trzeba to naprawdę zrozumieć oraz umiejętnie wykorzystać przy aranżacji z jej użyciem do pięknego ogrodu z wyspiarskim akcentem.

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl