Blog GROWHOUSEPOLAND
O SZKLARNIACH CEDROWYCH SŁÓW KILKA CZ.4

Szklarnia ogrodowa wykonana z drewna cedrowego pasuje praktycznie do każdego ogrodu. Jej neutralność w ogrodzie zapewnia jej kształt oraz budulec jakim jest wspomniane wcześniej drewno cedrowe. Wymiary szklarni ogrodowej także są uniwersalne. Szklarnia cedrowa wpasuje się w klimat ogrodu angielskiego, rustykalnego, francuskiego. Dobrze wygląda o każdej porze roku, służy jako szklarnia ogrodowa, jako schowek na różne przedmioty czy sprzęty ogrodowe w zimie lub też jako dodatkowy, letni pokój. Szklarnie ogrodowe upiększają ogrody czego nie można powiedzieć np. o tunelu foliowym lub cieplarni z poliwęglanu. Cedrowe szklarnie ogrodowe są w ogrodach od zawsze i tak już pozostanie. Nie wyprze ich konkurencja ze wschodu. Obroną się swym oryginalnym i uniwersalnym wyglądem. Każda szklarnia ogrodowa, która nie jest szklarnią cedrową wygląda w ogrodzie nienaturalnie, trochę jak przybysz z innego świata. Szklarnie ogrodowe są z naszego świata a przy tym dyskretnie i ponadczasowo go upiększają. Ogrody wyposażone w szklarnie ogrodowe z drewna cedrowego są z pewnością miejscami zasługującymi na naszą uwagę.

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl