Blog GROWHOUSEPOLAND
O szklarniach cedrowych słów kilka cz.3

Czy szklarnie ogrodowe wykonane z drewna cedrowego są drogie? Oczywiście, że nie są drogie jak na markowy, bardzo elegancki i trwały produkt. Są najdroższe dla ich właścicieli, którzy je kochają i nie zamieniliby je na żadne inne. Te szklarnie są drewnianymi cacuszkami, wiernymi strażnikami upraw, plonów. Szklarnie drewniane z drewna cedrowego ochraniają nasze rośliny, ułatwiają ich prawidłowy rozwój, umilają nam czas spędzony pod ich szklanymi dachami ale z jaką to robią elegancją…Ktoś kto kocha przyrodę, uwielbia czynnie spędzać wolny czas w ogrodzie, pasjonuje się uprawą warzyw czy kwiatów zaprzyjaźni się ze swoja szklarnię ogrodową na zawsze. Szklarnia ogrodowa tak wykonana i z takiego surowca jak drewno cedrowe to trafiona inwestycja .To coś więcej niż szklarnia jaką można kupić w centrum ogrodniczym lub przez Internet.Kupując szklarnie drewnianą, cedrową kupujemy także doświadczenie ludzi, którzy korzystają z nich od dziesięcioleci. Już ich nie ulepszają. Nie ma takiej potrzeby.Szklarnie ogrodowe tej jakości co te z drewna cedrowego, wykonane ręcznie przez angielskich stolarzy są najlepsze od dawien, dawna i po dziś dzień. Idealne i proste. Po prostu bezkonkurencyjne.

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl