Blog GROWHOUSEPOLAND
Szklarnie - Najwyższa jakość

Ręczne tworzenie szklarni drewnianych z najepszego Czerwonego Cedru to sztuka. Żyjemy w czasach, gdzie liczy się przede wszystkim masowa produkcja, gdzie jakość schodzi na drugi plan aby zapewnić najwyższą funkcjonalność, przy jak najniższym koszcie produkcji. Tutaj, w Growhousepoland podchodzimy do sprawy zupełnie inaczej, ten szalony pęd XXI wieku omija nas szerokim łukiem. Wykonanie od postaw jednej szklarni drewnianej to kilka tygodni ciężkiej i bardzo precyzyjnej pracy, która wymaga niezwykłych umiejętności stolarskich. Każda szklarnia to małe dzieło sztuki, z którego jesteśmy zawsze dumni. Delikatne, subtelne połączenie drewna i szkła, dyskretnie kryjące w sobie aluminium i systemy wentylacji, wytrzymała i stabilna konstrukcja, odporna na czas, z upływem którego delikatnie zmienia barwę, jakby żyjąc własnym życiem. Każda szklarna to owoc czyjejś ciężkiej pracy, świadectwo doświadczenia i umiejętności. Szklarnie drewniane Growhouse godnie reprezentują rustykalne piękno i symbiozę z przyrodą. Nie zakłócają ogrodu sztuczną, aluminiową lub metalową konstruckją, tworzą z nim jedną całość. Całość, której możemy stać się częścią, jeśli tylko postawimy taką szklarnię w swoim ogrodzie lub działce. Warto.

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl