Blog GROWHOUSEPOLAND
Dzisiaj kilka słów o szklarni ogrodowej i mosiądzu.

Szklarnie cedrowe i lampy mosiężne

Nie będziemy już kolejny raz wymieniali zalet jakimi się odznaczają od reszty proponowanych na polskim rynku produktów szklarnie ogrodowe wykonane z drewna cedrowego. Każdy kto chce mieć piękną i użytkową ozdobę w ogrodzie kupi taką właśnie szklarnie drewnianą. Mamy szklarnię. Stoi w ogrodzie. Prowadzi do niej także urokliwa ścieżynka. A może by tak tę drogę do naszej szklarni przyozdobić np. mosiężnymi lampami? Dobry pomysł. I praktyczny. Lampy mosiężne proponowane przez nas to rękodzieło przez duże „R”. Dlaczego? Po pierwsze są to lampy zaprojektowane i wykonane przez artystę-plastyka. Po drugie są niepowtarzalne i bajkowo cudowne. Są to lampy idealnie pasujące do pięknych, cedrowych szklarni ogrodowych. 
Jeśli zainteresowały Cię lampy mosiężme zapraszamy do naszego sklepu online!

Sklep Online

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl