Blog GROWHOUSEPOLAND
O szklarniach cedrowych słów kilka cz.2

Każda szklarnia ogrodowa cedrowa jest po prostu piękna. Szklarnie ogrodowe cedrowe to funkcjonalny ale i niezwykle estetyczny element wyposażenia ogrodowego. Szklarnie drewniane które stoją ogrodzie, pozwalają nam odebrać jasny przekaz: jestem tu po to aby długo służyć mym właścicielom ale i też po to aby cieszyć ich „oko” i doskonale dopełniać reszty kompozycji ogrodowej.

Szklarnie drewniane a w szczególności te z drewna cedrowego mają w sobie to coś. To, co każdy mniej czy bardziej wprawny użytkownik doceni i bez wątpienia w nich polubi.

Szklarnie ogrodowe cedrowe współgrają z harmonią ogrodu, upiększają go i na pewno nigdy się w nim nie zestarzeją w sensie, że wyjdą z mody. Po latach pokryją się urokliwą i jakże naturalną patyną dla drewna cedrowego, które gwarantuje ich długowieczność.

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl