Blog GROWHOUSEPOLAND
Drewniane szklarnie ogrodowe

Aromaterapia?. Jak najbardziej! Relaksacyjny szum wody? Cudownie! Masaż bąbelkami powietrza? Tak, tak! A co to ma wspólnego ze szklarnią ogrodową? Na pierwszy rzut oka niewiele ale pozory mylą… Ludzie od dawien dawna lubią otaczać się przedmiotami pięknymi, drogimi. Po prostu ekskluzywnymi. Do takich przedmiotów na pewno należą szklarnie ogrodowe cedrowe ręcznie robione a także najlepsze na rynku mini baseny SPA. Minibaseny ekskluzywne, sprawdzone w każdych warunkach. Tak samo jak nasze szklarnie ogrodowe. Jak te dwa piękne przedmioty ze sobą zestroić w ogrodzie? Pomysłów jest na to przynajmniej kilka. Oto jeden z nich. Zaciszny zakątek w ogrodzie, ścieżka wijąca się pomiędzy rabatami bylinowymi, miejsce docelowe to ukryty kamienny placyk z minibasenem SPA. Z tyłu szklarnia ogrodowa, cedrowa otulona żywopłotem z cisa. Z boku trejaż z drewna egzotycznego, pod nim ławeczka, wszystko to utopione w malowniczo pogiętych, splątanych już na zawsze pędach Glicynii i morzu jej zwisających, pachnących kiści kwietnych. Pięknie, pachnąco, intymnie i przytulnie. Kończy się dzień. Relaksujemy się w mini basenie, w szklarni ogrodowej czekają wygodne meble, stolik z drinkiem, pod trejażem do odpoczynku zaprasza Glicynia i wygodna ławka. Można wybierać. Dla każdego cos miłego i pięknego. Zapowiada się miłe popołudnie i cudowny wieczór. Odpoczywamy w otoczeniu kwiatów, zapachów, szumu wody. Przez dach w naszej szklarni ogrodowej widać rozgwieżdżone niebo… Warto otaczać się w ogrodzie pięknymi przedmiotami, roślinami jednocześnie korzystając w pełni z ich uroku oraz dobrodziejstw lata.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą minibasenów na naszym sklepie online!

Sklep online

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl