Blog GROWHOUSEPOLAND
Drewniane szklarnie cedrowe

Szklarnie ogrodowe nie lubią zaniedbań. Każda szklarnia ogrodowa powinna być doglądana w okresie wiosenno-letnim oraz zimowym. Wszystko zależy od tego oczywiście jak chcemy ją wykorzystywać w naszym ogrodzie i co w niej uprawiać. Sama konstrukcja szklarni ogrodowej wykonanej z drewna cedrowego nie wymaga specjalnych zabiegów konserwujących. To w końcu cedr. Co innego jest dbanie o czystość w jej wnętrzu. To bardzo istotna sprawa. Pamiętać musimy o usuwaniu wszystkich niepotrzebnych odpadów organicznych z naszej szklarni ogrodowej, w których mogą się rozwijać choroby oraz szkodniki. Szklarnie ogrodowe to mini domy ze szkła więc umyjmy co pewien czas ich dachy i ściany. Brudne szkło szkodzi roślinom, blokuje dopływ promieni słonecznych. Rośliny uprawiane w szklarniach ogrodowych także wymagają opieki. Nawadnianie naszych upraw, umiejętna ochrona przed szkodnikami oraz zabezpieczenie przed zimnem to wyzwanie dla każdego ogrodnika i nie tylko amatora. Szklarnie ogrodowe wymagają stałego dozoru i systematyki w ich użytkowaniu oraz pewnej, elementarnej wiedzy co do zasad upraw posadzonych w nich roślin. Warto o tych wszystkich sprawach pamiętać chcąc się cieszyć z dobrodziejstw posiadania pięknej szklarni ogrodowej. Najlepiej oczywiście z drewna cedrowego…

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl