Blog GROWHOUSEPOLAND
Szklarnia ogrodowa z jacuzzi

Minibaseny to urządzenia o wysokiej funkcjonalności i eleganckim wyglądzie. Poziom wody w basenie znajduje się poniżej brzegu i oczywiście podnosi się, kiedy wzrasta liczba użytkujących, jednak woda zostaje zasysana przez duży otwór na górze i kierowana na filtr, następnie do grzałki i ozonatora, który wspomaga proces filtrowania, a później z powrotem wraca do basenu. Minibaseny to bardzo wytrzymałe urządzenia, mogą pracować przez cały rok, umożliwiając nam lecznicze sesje hydromasażu. Zaletami tego typu urządzeń są również świetnie wyprofilowane miejsca siedzące, na których możemy dostosować masaż do wybranej partii ciała. Urządzenie posiada zamknięty obieg wody, który jest ciągle filtrowany i dezinfekowany, dlatego nie musimy się martwić jakością wody. Należy jednak po pół roku używania jacuzzi taką wodę wymienić. Rozróżniamy różne rodzaje dysz, które masują użytkowników, dysze wodne, powietrzne i wodno-powietrzne, są one rozmieszczone w taki sposób, aby sesja hydromasażu była jak najkorzystniejsza dla naszego zdrowia i samopoczucia. Im bardziej rozbudowany system dysz, tym lepiej, mamy o wiele bogatszy wybór jakie części naszego ciała będziemy chcieli masować. Inwestując w własne jacuzzi umożliwiamy sobie relaks na najwyższym poziomie i znaczne podreperowanie zdrowia, dzięki bardzo pozytywnym wpływowi hydromasażu.

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl