Blog GROWHOUSEPOLAND
Szklarnie ogrodowe z drewna cedrowego a stal kortenowska.

Oczywiście, że tak. Zarówno szklarnia ogrodowa, drewniana i donica metalowa wykonana ze stali kortneowskiej pod wpływem warunków atmosferycznych oraz upływającego czasu zmienia swój wygląd. Szklarnia a raczej jej konstrukcja drewniana z wiekiem spatynieje czyli zmieni swoją kolorystyka i jest to normalny proces. Co w przypadku donic metalowych? Tu też w miarę upływu czasu stal kortenowska pokryje się warstwą ochronną przypominającą rdzę. Ok, ale jaka oprócz tych zmian jest analogia pomiędzy szklarnią ogrodową wykonaną z drewna cedrowego a donicami ze stali kortenowskiej? No cóż, pomijając to, że są to dwa rodzaje wyszukanych i ekskluzywnych produktów to zarówno w przypadku szklarni ogrodowych jak i donic ze stali kortenowskiej ich zmiany w powłoce materiału , z którego zostały wykonane korzystnie wpływają na ich żywotność. Wprowadzają też odrobinę dynamiki w zmianach w wystroju ogrodu i jego samego. Ogród dobrze skomponowany to taki , który się uroczo i dojrzale zmienia, pokrywa patyną i rdzą. Dosłownie i w przenośni. Jak w życiu. Zainteresowany donicami do ogrodu wykonanymi ze stali kortenowskiej? Zapraszamy do sklepu online!

Sklep Online

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl