Blog GROWHOUSEPOLAND
Drewniane szklarnie do ogrodu

Altany ze strzechą budujemy od dawna, metodą tradycyjną, sprawdzoną od wielu dziesiątek lat. To analogia do szklarni angielskich wykonanych z drewna cedrowego. W przypadku szklarni kunsztem wykazali się angielscy konstruktorzy oraz stolarze. W przypadku naszych, polskich altan krytych strzechą tradycja i mądrość ludzi z innych epok poskutkowała technologią banalnie prostą i niezniszczalną. Ciesielstwo i dekarstwo z dziada pradziada.. To cały sekret w budowaniu altan krytych trzciną. Szklarnie ogrodowe z drewna cedrowego są niesamowicie proste, wręcz banalnie obmyślone i genialnie zarazem. Tak samo jest w przypadku altan budowanych przez naszych chłopaków. Drewno. Materiał wykorzystywany przez ludzi od wieków. Z kawałka bala lub już obrobionej deski można tworzyć arcydzieła w wymiarze sztuki lub w zwykłej przydatności do użytku. Szklarnie ogrodowe wykonane z drewna cedrowego oraz altany kryte strzechą wykonane z drewna sosnowego to produkty wykonane z kunsztem. To budowle ponadczasowe. To dzieło ludzkich rąk. I niech tak pozostanie. Niestety wszystko wskazuje na to, że będą to w niedalekiej przyszłości produkty ze swoistym wyrazem niespotykane. Nieosiągalne. Warto więc w nie zainwestować już teraz. Z pewnością będą nam służyć przez dekady lat bez usterek, awarii, błędu logowania czy zmiany hasła dostępu…

Poznaj nasze realizacje altan krytych strzechą!

Sklep Online

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl