Blog GROWHOUSEPOLAND
Piękne meble do szklarni ogrodowych

Każdy ma swój sposób na korzystanie ze szklarni ogrodowej. Jedni uprawiają tam warzywa, inni kolorowe kwiaty, pachnące zioła albo wszystko na raz. Dzisiaj skupimy się na osobach, które są zainteresowane szklarnią, jednak woleliby przebywać wewnątrz i biernie odpoczywać przy zimnym napoju i książce w ręce. Opiszemy dzisiaj prawdziwie ekskluzywne meble ogrodowe, na których spędzanie wolnego czasu to ogromna przyjemność. 
wygodna ławka ogrodowa
Zacznijmy jednak od tego, co możemy postawić przed naszą szklarnią. Dlaczego nie w środku? Cóż, czasami mimo odpowiedniej wentylacji wewnątrz, wysoki upał może nas skutecznie zniechęcić do przesiadywania pod tą szklaną konstrukcją. Wychodząc na zewnątrz, możemy wygodnie usadowić się w cieniu lub słońcu, w zależności od preferencji. Idealnym wyborem będzie drewniana ława wykonana z drewna Mahoniowego, o starannie wyprofilowanym oparciu, które jest dostosowane idealnie do pleców użytkownika. Mebel jest produkowany w Wielkiej Brytanii i wyróżnia się na rynku wyjątkową jakością wykonania i odpornością na warunki atmosferyczne. Decydując się na takie stylowe meble musimy mieć świadomość, że po pewnym czasie pokryją się patyną, czyli szaro-srebrnym nalotem. 

Przejdźmy do wnętrza szklarni, jakimi wygodnymi meblami możemy ją zaaranżować. Na pewno będzie nam potrzebne minimum jedno krzesło i stolik, jeśli chcemy odpoczywać w prawdziwie angielski sposób, czyli popijając herbatę o godzinie 17. 
wygodny komplet mebli drewnianych
Dużą zaletą tego kompletu jest fakt, że nie zajmie dużej ilości miejsca, krzesła możemy bezproblemowo złożyć i rozłożyć, tak samo jak stolik. Ilość mebli możemy skomponować zgodnie z naszymi potrzebami, jeśli wystarczy nam pojedyncze krzesło i stolik - droga wolna. Potrzebujemy dodatkowych krzeseł? Z zamówieniem pojedynczych sztuk nie ma najmniejszego problemu. Meble są wykonane z niebywałą dbałością o komfort ich posiadacza, więc spodziewajmy się wygodnych oparć, siedzisk i podłokietników. 

Aranżując szklarnię stylowymi meblami nie odbieramy sobie oczywiście możliwości z uprawiania w niej roślin. Jeśli nasza szklarnia jest wystarczająco duża, bez problemu zmieścimy tam półki i miejsca na uprawę oraz wygodny komplet mebli. Możemy także uprawiać pachnące zioła, których zapach będzie koił nasze zmysły podczas odpoczynku. 

Wymienione tutaj meble drewniane i wiele innych kompletów znajdziecie tutaj:
https://forfem.pl/kolekcja-mebli-drewnianych

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl