Szklarnia ogrodowa Magnum

Szklarnia ogrodowa Magnum

Szklarnia ogrodowa Angielska serii Magnum jest idealnym rozwiązaniem dla użytkownika który zaczął już swoją przygodę z ogrodnictwem i potrzebuje znacznie więcej miejsca dla upraw. Największy model oferuje 11,5 m². Standardem jest większa wysokość, lepsza dostępność, zwiększona wysokość boków oraz podwójnych drzwi, pozwala to na swobodne rozrastanie się roślin i zwiększa wizualnie wnętrze obiektu. Produkt posiada również zintegrowane rynny dachowe, łatwy system oszklenia na klips, odlewane połączenia ze grzbietem dachu i bokami oraz profile skrzynkowe przy kalenicy. Opcjonalnie szklarnia może być wykonana ze szkła hartowanego o grubości 3 mm lub dwukomorowych płyt poliwęglanowych 6 mm.
 
Magnum 128:
Długość: 3.84 m
Szerokość: 2.57 m
Wysokość boków: 1.48 m
Wysokość kalenicy: 2.58 m
Otwór drzwi: 1.16 m
 
Magnum 148:
Długość: 4.46 m
Szerokość: 2.57 m
Wysokość boków: 1.48 m
Wysokość kalenicy: 2.58 m
Otwór drzwi: 1.16 m
 
Istnieje możliwość zamówienia szklarni ze szkłem hartowanym lub poliwęglanem.

 Po więcej informacji zapraszamy do naszego sklepu internetowego:
www.sklep.gardenplanet.pl

http://www.sklep.gardenplanet.pl/pl/gp/product_details/3400/619/szklarnia_ogrodowa_magnum___baza___szklarnia_angielska.html

TRANSPORT KALKULOWANY INDYWIDIALNIE

 

Galeria produktu

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl