Szklarnia ogrodowa Magnum

Szklarnia ogrodowa Magnum

Szklarnia ogrodowa Angielska serii Magnum jest idealnym rozwiązaniem dla użytkownika który zaczął już swoją przygodę z ogrodnictwem i potrzebuje znacznie więcej miejsca dla upraw. Największy model oferuje 11,5 m². Standardem jest większa wysokość, lepsza dostępność, zwiększona wysokość boków oraz podwójnych drzwi, pozwala to na swobodne rozrastanie się roślin i zwiększa wizualnie wnętrze obiektu. Produkt posiada również zintegrowane rynny dachowe, łatwy system oszklenia na klips, odlewane połączenia ze grzbietem dachu i bokami oraz profile skrzynkowe przy kalenicy. Opcjonalnie szklarnia może być wykonana ze szkła hartowanego o grubości 3 mm lub dwukomorowych płyt poliwęglanowych 6 mm.
 
Magnum 128:
Długość: 3.84 m
Szerokość: 2.57 m
Wysokość boków: 1.48 m
Wysokość kalenicy: 2.58 m
Otwór drzwi: 1.16 m
 
Magnum 148:
Długość: 4.46 m
Szerokość: 2.57 m
Wysokość boków: 1.48 m
Wysokość kalenicy: 2.58 m
Otwór drzwi: 1.16 m
 
Istnieje możliwość zamówienia szklarni ze szkłem hartowanym lub poliwęglanem.
 
Dla łatwiejszego montażu zalecamy zakup bazy. 

TRANSPORT KALKULOWANY INDYWIDIALNIE

PODANA CENA DOTYCZY MODELU MAGNUM 128

 

Galeria produktu

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495, 730 207 270
email: biuro@growhousepoland.pl