Szklarnia ogrodowa Silverline

Szklarnia ogrodowa Silverline

Szklarnia ogrodowa Anielska Silverline jest świetną alternatywa dla ogrodu zimowego. W chłodniejsze dni pobiera ciepło ze ściany do które została przymocowana i dzięki temu tworzy odpowiedni mikroklimat wewnątrz potrzebny do prawidłowego wzrostu i rozwoju sadzonek. Obiekty z tej serii charakteryzują się zaokrąglonymi częściami okapowymi. Szklarnie posiadają pojedyncze , przesuwne ,lekko otwierające się drzwi, ułatwiające bezpieczne korzystanie. Seria posiada trzy modele, pierwszy model 86 wyposażono w jedno okno dachowe, natomiast modele 106 i 126 w dwa okna, zapewniające odpowiednią wymianę i cyrkulację powietrza wewnątrz obiektu. Szklarnie ogrodowe dostępne są w kolorze aluminium lub leśnej zieleni. Cała konstrukcja wykonana jest z aluminium i szkła ogrodniczego o grubości 3mm, a wyoblone szyby wykonano z płyt akrylowych.
 
Silverline 86:
Długość: 2.95 m
Szerokość: 1.95 m
Wysokość boków: 1.35 m
Wysokość kalenicy: 2.35 m
Otwór drzwi: 58 cm
 
Silverline 106:
Długość: 3.21 m
Szerokość: 1.95 m
Wysokość boków: 1.35 m
Wysokość kalenicy: 2.35 m
Otwór drzwi: 58 cm
 
Silverline 126:
Długość: 3.84 m
Szerokość: 1.95 m
Wysokość boków: 1.35 m
Wysokość kalenicy: 2.35 m
Otwór drzwi: 58 cm
 
Uwaga!
Istnieje możliwość zamówienia szklarni ze szkłem hartowanym lub poliwęglanem.

Po więcej informacji zapraszamy do naszego sklepu internetowego:
www.sklep.gardenplanet.pl

http://www.sklep.gardenplanet.pl/pl/gp/product_details/3405/619/szklarnia_ogrodowa_silverline___szklarnia_angielska.html

TRANSPORT KALKULOWANY INDYWIDUALNIE


 

Galeria produktu

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495
email: biuro@growhousepoland.pl