Szklarnia ogrodowa Ogrodnik

Szklarnia ogrodowa Ogrodnik

Szklarnie ogrodowe OGRODNIK są idealnie stworzone dla posiadaczy dużych ogrodów lubiących poszerzać swoje rosnące zainteresowanie związane z pasją ogrodniczą oraz małych ogrodnictw czy szkółek ogrodniczych. Seria występuje w wielkościach powierzchni od 16-21 m2, które mogą zostać podzielone na mniejsze sektory dzięki ścianką działowym. Wysokie ściany boczne na 1,72 metra, tworzą produkt z przestronnym wnętrzem, idealny na duże uprawy.
 
Szklarnie ogrodowe serii Ogrodnik są wykorzystywane nie tylko do uprawy rośli, ale także do popołudniowego odpoczynku przy filiżance kawy czy herbaty. Ich przestronne wnętrze w środku daje poczucie komfortu i wszechstronności. Montaż całej szklarni jest bardzo prosty i przejrzysty, dzięki dołączonej instrukcji. Zalecane jest również dokupienie do całości fundamentu, żeby konstrukcja stała w 100% stabilnie na lata.
 
Na zamówienie możliwe jest sprowadzenie szklarni ze szkłem hartowanym o grubości 3 mm, poliwęglanem o grubości 6 mm i poliwęglanem o grubości 10 mm.

Cena nie zawiera oszklenia

TRANSPORT KALKULOWANY INDYWIDUALNIE

 

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495, 730 207 270
email: biuro@growhousepoland.pl