Szklarnia ogrodowa Kompakt

Szklarnia ogrodowa Kompakt

Seria Kompakt wyposażona jest w solidne, trwałe drzwi na zawiasach, zamykane na klucz, w konstrukcji niszowej, które umożliwiają utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu wewnątrz. W oknie może zostać zamontowany automat, który pomoże w lepszym utrzymaniu odpowiedniej temperatury powietrza, nawet wtedy gdy nie ma nas w pobliżu. Oszklenie w małej serii szklarni zostało zmontowane za pomocą szklanych przewodów i szklanych klipsów. Konstrukcja została tak stworzona, aby jej wysokość pozwalała na swobodne korzystanie z wnętrza i dawała dużo przestrzeni wokół, dla takich roślin jak ogórki, pomidory czy papryka, są to wręcz idealne warunki. Natomiast stabilne przesuwane drzwi, są wygodne w użytkowaniu i chronią najdelikatniejsze rośliny przed intensywnymi przeciągami.
 
Wymiary:
Kompakt 500:
Powierzchnia: 5,0 m2
Drzwi: niszowe
Okna: 1 dachowe
Konstrukcja: Profile aluminiowe + 6mm podwójne płyty poliwęglanowe
Fundament: stalowy (opcja dodatkowa)
Wysokość ścian: 154 cm 
Wysokość dachu: 226 cm
Wymiary: 224 x 224 cm
 
Kompakt 660:
Powierzchnia: 6,6 m2
Drzwi: niszowe
Okna: 2 dachowe
Konstrukcja: Profile aluminiowe + 3mm szkło ogrodnicze
Wysokość ścian: 154 cm 
Wysokość dachu: 226 cm
Wymiary: 224 x 295 cm  

TRANSPORT KALKULOWANY INDYWIDUALNIE


 

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495, 730 207 270
email: biuro@growhousepoland.pl