Szklarnia ogrodowa Junior

Szklarnia ogrodowa Junior

Seria Junior wyposażona jest w standardowe drzwi niszowe, istnieje jednak możliwość dokupienia podwójnych drzwi, idealnych do swobodnego przemieszania się taczkami, czy wózkiem inwalidzkim. Niszowe drzwi, wyposażone w zamek, pomagają w utworzeniu optymalnego mikroklimatu dla roślin wewnątrz i szybszej cyrkulacji powietrza oraz chronią rośliny przed intensywnymi przeciągami. Cała konstrukcja wykonana jest z najlepszej jakości aluminium, dzięki czemu nie musi być poddawana konserwacji. Szklarnia wyposażona jest w rynny i rury o średnicy 40 mm, aby możliwe i szybsze stało się odprowadzanie deszczówki. Do całości można dokupić fundament ze stali ocynkowanej, aby montaż stał się wygodniejszy, szybszy i mało problematyczny. 
 
Wymiary
Junior 990:
Powierzchnia: 9,9 m2
Drzwi: niszowe
Okna: 2 dachowe
Konstrukcja: Profile aluminiowe koloru antracyt + 3mm szkło ogrodnicze
Wysokość ścian: 160 cm 
Wysokość dachu: 257 cm
Wymiary: 370 x 277 cm
 
Junior  1210
Powierzchnia: 12,1 m2
Drzwi: niszowe
Okna: 4 dachowe
Konstrukcja: Profile aluminiowe + 6mm podwójne płyty poliwęglanowe
Wysokość ścian: 148 cm 
Wysokość dachu: 245 cm
Wymiary: 441 x 277 cm 

Cena nie zawiera oszklenia

TRANSPORT KALKULOWANY INDYWIDUALNIE

JUNIOR 990

 

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 504 596 495, 730 207 270
email: biuro@growhousepoland.pl