SZKLARNIA DREWNIANA 1,84 x 2,99 x 2,21m

SZKLARNIA DREWNIANA 1,84 x 2,99 x 2,21m

Drewniana szklarnia ogrodowa

Tradycyjny design tej drewnianej szklarni idealnie pasuje do skromnego ogrodu lub do dużej działki. Szklarnia nadaje się do rozmnażania, uprawy, sałaty zielonej jak i przechowywania w zimie roślin doniczkowych. Ten model szklarni jest najbardziej popularny, ponieważ spełnia oczekiwania zarówno początkującego jak i zaawansowanego ogrodnika. Szklarnia posiada przestronne wnętrze, co pozwala na bogatą różnorodność upraw. Wszystkie szklarnie drewniane są wykonane z najwyższej klasy Czerwonego Cedru, dzięki swojej wspaniałej inżynierii i pięknemu wyglądowi nie muszą być ukryta w ogrodzie, wręcz przeciwnie. Szklarnia prezentuje się niebywale pięknie, wprowadzając bajkowy klimat do naszego otoczenia.

Kup Online

Cena: 9 500,00 zł

Galeria produktu

GROWHOUSE

Nasze szklarnie cedrowe posiadają bardzo szeroki zakres funkcji, uważamy że są to najlepsze szklarnie drewniane na rynku.

POZNAJ NAS

Szklarnie budowane są ręcznie w Anglii, przez profesjonalnych stolarzy, którzy używają drewna z Czerwonego Cedru, czyli świetnego materiału budowlanego, który zapewnia niezwykłą wytrzymałość na niesprzyjające warunki pogodowe.

Zapraszamy do kontaktu

TESSEN
ul. Katowicka 3
43-300 Bielsko-Biała
tel. 881 200 167
email: biuro@growhousepoland.pl